Účetní poradenství
 
 
 
+420 474 629 231
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Postaráme se o účetní závěrky ÚČETNICTVÍ spol. s r.o., Chomutov

 
Nabízíme podvojné účetnictví a mzdy pro podnikatelskou sféru. Specializujeme se na účetnictví a mzdy příspěvkových organizací zejména pro základní a střední školy. Účetnictví je v naší kanceláři v Chomutově zpracováváno formou měsíčních závěrek. Zaručujeme, že k cenám za podvojné účetnictví se nepřipočítávají žádné další položky jako například zastupování na finančním úřadu, OSSZ, zdravotních pojišťovnách, výkazy pro banku, statistické výkazy, apod.

Naše firma Vás bude zastupovat při jednání a bere plnou odpovědnost za zpracování všech výstupů před finančním úřadem, okresní správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.
 
 
 
 
 
 

V rámci účetních služeb nabízíme

 
  • střediskové a zakázkové účetnictví
  • odděleně vedené účetnictví státních dotací
  • oddělené vedení dotací evropských fondů
  • účtování v cizích měnách
  • výkazy v německém jazyce

Zpracování všech účetních položek a zakázek provádíme dodavatelským způsobem v prostorách naší firmy s případnými návštěvami u klientů sloužícími k řešení aktuálních problémů. Prvotní informace, jako například účetní doklady a mzdové doklady, lze posílat poštou. Výstupní informace, jako například účetní sestavy, výkazy, převodní příkazy z mezd v datové formě, lze posílat e-mailem.
 
 
 
 
 
 
 

Užitečné odkazy na stránky s účetnickou tématikou

 
 
 
Účtování státních dotací